Jakość czy wygląd? Wybierz deskorolkę

Jazda na deskorolce to nie tylko popularny sport, to także przynależność do subkultury. Dlatego fani tej aktywności przywiązują tyle uwagi do swojego wyglądu. A tam gdzie jest popyt jest też i podaż. Producenci zaczęli więc oferować coraz więcej opcji desek, kółek, a nawet trucków. Na rynku jest pełno deskorolek, które ozdobione są różnorodnymi wzorami czy takimi rzeczami jak podświetlane kółka czy inne techniczne cuda.

Są jednak ludzie, którzy są wierni swojej starej deskorolce i wymieniają tylko nieliczne części. W tym artykule przedstawiamy jak można udekorować swoją deskorolkę.

Blat

To część deskorolki na której stoimy podczas jazdy. Jest on najbardziej podatny na różnego rodzaju zniszczenia, co powoduje że szybko wzór się na nim znajdujący zaczyna się ścierać i pokrywać rysami. Dlatego jeśli zależy nam na wyglądzie naszego sprzętu to jest to element, który przyjdzie nam bardzo często wymieniać. Producenci prześcigają się tutaj pod względem różnorodności wzorów i ornamentów, które pojawiają się na ich sprzęcie. Każdy znajdzie coś dla Siebie.

Kółka i trucki

Najczęściej spotykane, czarne kółka i trucki mogą często nie pasować do wizji wyglądu naszej deski. Na szczęście nie musimy być skazani na ten kolor. Aby dodać naszej desce trochę koloru i radości wystarczy zainwestować w ich kolorowe odpowiedniki lub, dla odważnych, kółka z światłami LED. Z truckami jest prościej, gdyż nie musimy poszukiwać nowych, chociaż i to jest możliwe. Sami możemy zmienić ich kolor za pomocą farby w spreju.

Fishboard

Świecący Fishboard

Wymiana poszczególnych części deskorolki na pewno poprawi jej wygląd, ale może nas sporo kosztować. Do tego wymaga to od nas trochę chęci i czasu. Możemy tez jednak po prostu poszukać czegoś na rynku. Warto zwrócić uwagę na świecący fishboard. Ta deskorolka ze względu na swoje rozmiary i wagę jest idealna do jazdy po mieście. Wiele tzw. Fiszek ma nie tylko świecące kółka, ale także decki. I to nawet w 12 różnych kolorach! A co najważniejsze oświetlenie to, dzięki zastosowaniu Ledów jest wytrzymałe.

Postaw na innowacyjność

Ostatnio na polskim rynku pojawiło się coś idealnego dla fanów techniki. Są to deski elektryczne. Nie wymagają one wysiłku od nas,a jazda na nich jest banalnie prosta. Można nimi jeździć do 15 km/h, a żyroskopowy czujnik zabezpiecza nas przed upadkiem. Do tego poza światłami LED często mają też wbudowany głośnik bluetooth, dzięki czemu możemy odtwarzać muzykę z naszego telefonu. Czy potrzeba nam czegoś więcej?
Aby mieć deskorolkę, która sprawia, że innym opadają szczęki to nic trudnego. Wystarczy trochę chęci i czasu! Można też zawsze kupić deskorolkę elektryczna i dzięki niej wyróżniać się z tłumu. Tak czy inaczej będziemy mieć świetnie wyglądający sprzęt, który pozwoli nam jechać gdzie tylko chcemy!

Podobne artykuły

Jaka deskorolkę wybrać dla siedmiolatka.


Deskorolka - jak wybrać odpowiednią.


Technika jazdy na deskorolce.


Miasto - deska.